WSKM Konin Pierwsze studia magisterskie w Koninie

                      
BYLIŚMY TAM! XII KONIŃSKIE FORUM OŚWIATOWE           
alt
 


Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie po raz kolejny brała udział XII już Konińskim Forum Oświatowym.
Impreza została zorganizowana przez Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie pod patronatem Prezydenta Miasta Konina. Forum odbyło się 02.04.16 r.  i zgromadziło 60 szkół i placówek oświatowych. Naszą Uczelnię reprezentowali przedstawiciele Samorządu Studenckiego, pracownicy i władze WSKM.

 


 
 
 
STUDIA PODYPLOMOWE - ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom związanym z rozwijającym się i konkurencyjnym rynkiem usług edukacyjnych,  pragniemy zaprosić do udziału w studiach podyplomowych Zarządzanie Oswiatą. Celem, jaki sobie stawiamy, jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności potrzebne do sprawnego i twórczego zarządzania placówkami oświatowymi.
 
studiazarzadzanieoswiata
 
 

Opis kierunku

Dla kogo?

Studia te przewidziane są dla przyszłych dyrektorów szkół, placówek oświatowo- wychowawczych, pracowników służb nadzoru i doradztwa pedagogicznego oraz samorządowej administracji oświatowej, a także animatorów działań oświatowych, jak również nauczycieli zainteresowanych doskonaleniem zawodowym.

Więcej…
  

                                                            NOWOŚĆ!!!
 
STUDIA PODYPLOMOWE - Zarządzanie samorządem terytorialnym. Gospodarka, finanse, ludzie.
alt

 
 

Opis kierunku

Program studiów został przygotowany z myślą o tych wszystkich, dla których samorząd jest zarówno codziennością, jak i wyzwaniem. Zmieniające się przepisy, gospodarka komunalna, obciążenia finansowe gminnych budżetów, czy zasoby ludzkie to jedna strona samorządowej codzienności. Drugą są oczekiwania radnych, wyborców, konieczność realizowania nowych inwestycji, czy wreszcie unijna, ostatnia już perspektywa finansowa.

Nowoczesny menadżer gminy, miasta, czy powiatu musi podejmować wyzwania i umiejętnie zarządzać gospodarką i finansami samorządu. Powinien skutecznie motywować zespół ludzi, który wypełni postawione przed nimi zadania.

Przygotowany przez nas program pozwoli nabyć te kompetencje, których potrzebuje menedżer samorządowy. Stanie się tak, ponieważ kadra prowadząca zajęcia to specjaliści, fachowcy i pasjonaci w swoich dziedzinach. Szczegóły tej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej: www.wskmkonin.edu.pl.

Więcej…
 
alt

alt

 

 
alt

NAWIĄZANIE MIĘDZYNARODOWEJ WSPÓŁPRACY NAUKOWEJ

Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie nawiązała współpracę z Wołyńskim Instytutem im. Wacława Lipińskiego Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem w Łucku. Uczelnie postanawiają podjąć współpracę w zakresie kształcenia studentów.

pobierz

 
alt
KU SZKOLE EKONOMICZNEJ - ZESZYT NAUKOWY NR 2
    

 

  Pierwszy rok prowadzenia studiów drugiego stopnia na kierunku Ekonomia w Wyższej Szkole Kadr Menedżerskich w Koninie charakteryzował się ożywioną współpracą ze środowiskiem organizacji  biznesowych i instytucjami publicznymi oraz aktywną działalnością badawczą wielu pracowników i studentów Wydziału Ekonomii i Zarządzania WSKM.

Scan 
Więcej…
 
alt
Rozwój kadry akademickiej
 
 

Pierwsze podjęcie studiów doktorancich absolwentki WSKM w Koninie p. mgr Anny Giszczyńskiej,  oferta współpracy naukowej w charakterze recenzentów zgłoszona dla PT dra Andrzeja Janowskiego i dra Błażeja Balewskiego przez ”Journal of US-China Public Administration"

 
 
Więcej…
 
alt
Złota Odznaka Honorowa NOT dla dr inż. Elżbiety Niewiedział

W dniu 9 maja 2014 r w Baranowie k. Poznania odbyła się  uroczystość jubileuszowa z okazji 95-lecia Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Wielkopolsce  (założonego 7 czerwca 1919).
Podczas uroczystości nastąpiło wręczenie  Złotej  Odznaki Honorowej NOT dr inż. Elżbiecie Niewiedział, której wyróżnienie to przyznano za działalność jako przedstawiciela Oddziału Poznańskiego  SEP w Komitecie Naukowo-Technicznym Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT ds. Gospodarki Energetycznej. Odznaczona, adiunkt Wydziału Energetyki WSKM w Koninie, pełni funkcję członka Prezydium tegoż Komitetu.
 
Adiunkt Wydziału Energetyki WSKM w Koninie we władzach  Oddziału Poznańskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich
Zgodnie ze statutem Stowarzyszenia Elektryków Polskich,  wybrano nowe władze SEP na kadencję 2014-2020.  Pragniemy poinformować,  że dr inż. Ryszard Niewiedział,  adiunkt Wydziału Energetyki WSKM w Koninie,  został ponownie wybrany na Wiceprezesa ds. naukowo-technicznych Oddziału Poznańskiego SEP na kadencję 2014 - 2018.
 
 
 

 alt

Światowy Dzień Ziemi 2014

29 kwietnia Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich oraz Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych im. Fryderyka Chopina  w Żychlinie organizowali powiatowe obchody Światowego Dnia Ziemi 2014. Tegoroczna impreza oświatowa ze względu na swoją wysoką wartość merytoryczną i programową,  została objęta honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.
alt
 

 

Więcej…
 

alt

Druga Globalna Wirtualna Konferencja 2014

(GV-CONF 2014)

Goce Delchev University Macedonia & THOMSON Ltd. Slovakia

Kwiecień 7-11, 2014

Więcej…
 

 alt

Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie - Jako jedyni kształcimy magistrów

Jako jedyna wyższa uczelnia w Koninie oferuje studia magisterskie na kierunku ekonomia. Swoim studentom zapewnia nie tylko doskonałą bazę, ale także najlepszych wykładowców z renomowanych uczelni w całej Polsce. – Mamy szeroką ofertę edukacyjną, ale staramy się ją jeszcze bardziej rozszerzać o kierunki, które są potrzebne w Koninie. Zależy nam, by nasi studenci znaleźli pracę – mówi dr inż. Wojciech Chomicz, rektor Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich.

Nie tylko dla ekonomistów

alt
 
Więcej…
 
WSKM W BANKRISK

W listopadzie 2013 ruszyła kolejna edycja konkursu BANKRISK. Organizatorem konkursu jest Warszawski Instytut Bankowości. Konkurs ma charakter szkolenia zawodowego dla studentów kierunków ekonomicznych.

Więcej…
 
Zielone światło dla wielkopolskiej branży budowlanej

WSKM dla wielkopolskiego budownictwa

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3